GA Eagles-FC Zwolle: kom op tijd
13 maart 2010 om 00:29
Op zondag 14 maart speelt Go Ahead Eagles tegen FC Zwolle. De wedstrijd begint om 12.30 uur. Go Ahead Eagles roept alle bezoekers op tijdig naar het stadion te komen en daarbij zoveel mogelijk gebruik te maken van het openbaar vervoer, de fiets of de 'benenwagen'. En alleen zaterdag kunnen seizoenkaarthouders en clubcardhouders nog een kaartje kopen bij een vestiging van Primera Ticketbox. Zondag blijven de kassa's gesloten.
In overleg tussen de gemeente, de politie en Go Ahead Eagles is vrijdag afgesproken dat er een voetpad wordt opengehouden op het deel van de Veenweg tussen de Brinkgreverweg en de Vetkampstraat. Daardoor hoeven supporters die in de buurt van de stadionzijde Brinkgreverweg parkeren niet flink om te lopen. Wie vanaf de Rielerweg-zijde komt, kan niet door de Veenweg, maar via deEerste en Tweede Vetkampdwarsstraat is het stadion net zo snel te bereiken.
Go Ahead Eagles wijst erop dat alle bezoekers die een kaart hebben voor de Brinkgreverwegtribune en de IJsseltribune na het passeren van de tourniquet worden gefouilleerd. Dat zal zeker voor oponthoud zorgen. Het advies is dan ook voor een ieder die niets van de wedstrijd wil missen: kom op tijd! Het stadion is vanaf 11.00 uur geopend.
Daarnaast vraagt Go Ahead Eagles het aandacht voor onderstaande mededeling van de club.
Schouder aan schouder...
Zondag speelt Go Ahead Eagles de IJsselderby tegen FC Zwolle. Een wedstrijd die bij velen in de regio aanspreekt. Twee ploegen ook die dit seizoen in de top van de Jupiler League spelen. Op donderdag 25 maart volgt het tweede hoogtepunt van deze maand in De Adelaarshorst: de halve bekerfinale tegen Ajax.
Twee uitdagingen waar we allemaal naar toeleven. Twee wedstrijden ook met een historische ‘lading'. Voetbal leeft van emotie en rivaliteit, daar is niets mis mee. Dat zal ook in deze wedstrijden te zien en vooral te horen zijn. We hopen dan ook dat ons publiek in deze wedstrijden weer een belangrijke factor zal zijn. In positieve zin!
De wedstrijden tegen FC Zwolle (RTV Oost) en Ajax (RTL7) zijn live te zien op televisie. De bekerkraker wordt zelfs in diverse andere landen live op de buis gebracht. Een prachtige reclame voor Go Ahead Eagles. Maar ook voor onze supporters, die niet alleen fanatiek, maar ook vaak origineel zijn. Daarmee kunnen we de komende weken veel sympathie verdienen.
We vragen een ieder die deze wedstrijden bezoekt er alles aan te doen om Go Ahead Eagles goed op de kaart te zetten. Laat zien dat je voor Go Ahead Eagles staat, laat horen voor wie je bent. Met daarbij het dringende verzoek om kwetsende en discriminerende spreekkoren achterwege te laten. Juist nu moeten club en achterban schouder aan schouder staan om Go Ahead Eagles te positioneren als een club waar iedereen vol bewondering over spreekt. We hebben dit seizoen al veel gewonnen en in promotioneel opzicht zijn deze wedstrijden de krenten in de pap.
Sprekend namens de technische staf, de spelers, de Raad van Commissarissen, het Managementteam, de organisatie en alle vrijwilligers van Go Ahead Eagles zeggen we dat we trots zijn op onze supporters en de unieke sfeer bij onze wedstrijden. Die sfeer willen we ook proeven in de komende wedstrijden. Onze supporters hebben met creatieve, positieve en soms plagende spreekkoren bewezen dat je niet hoeft te kwetsen en/of te beledigen om de tegenstander te laten zien hoe sterk deze twaalfde man is. Laten we dat in deze twee mooie wedstrijden samen continueren.
VOLGENDE WEDSTRIJD
VS
ZONDAG 12 FEBRUARI 12:30
WEDSTRIJDINFO
Huidige stand
Club
GS-PT
1
FC Zwolle
20-50
2
FC Eindhoven
20-39
3
Sparta
20-38
4
FC Den Bosch
20-36
5
SC Cambuur
20-32
6
Willem II
20-30
7
FC Dordrecht
20-30
8
MVV
20-29
9
Helmond Sport
20-29
10
Almere City FC
20-28
13
Go Ahead Eagles
20-26
Nieuws overzicht


Het laatste Go Kids nieuws







