Sander Bos 4000ste seizoenkaarthouder GA Eagles
10 augustus 2010 om 17:47
Zes dagen voor de start van de competitie heeft Go Ahead Eagles de vierduizendste seizoenkaart verkocht. Voor de club een mijlpaal, voor Sander Bos een meevaller. Hij kreeg zijn seizoenkaart gratis. ‘Dat is een leuke meevaller', zei de 21-jarige Deventenaar, toen hij het heuglijke nieuws te horen kreeg. ‘Ik ben net terug uit het buitenland en besloot om net als een aantal vrienden een seizoenkaart voor de IJsseltribune, Vak 13, te kopen. Als je ‘m dan gratis krijgt, is dat helemaal te gek.'
Go Ahead Eagles verkocht deze eeuw niet eerder zoveel seizoenkaarten. Met name de Brinkgreverwegtribune en de IJsseltribune zijn dit seizoen zeer populair. Het is aannemelijk dat er het komende seizoen voor de Brinkgreverwegtribune geen losse kaartverkoop is. ‘We hebben op deze tribune nog enkele tientallen plekken vrij en nog dagelijks verkopen we seizoenkaarten', aldus Monique Olthof, verantwoordelijk voor Ticketing bij Go Ahead Eagles.
Go Ahead Eagles opent het seizoen komende maandag (16 augustus, 20.45 uur) met een thuiswedstrijd tegen Sparta. De verkoop van seizoenkaarten loopt nog steeds door. Wie een seizoenkaart wil kopen kan op werkdagen tussen 13.30 en 17.30 uur terecht op de administratie van Go Ahead Eagles aan de Vetkampstraat. Op dagen dat Go Ahead Eagles een thuiswedstrijd speelt, is er geen verkoop van seizoenkaarten.
VOLGENDE WEDSTRIJD
VS
ZONDAG 12 FEBRUARI 12:30
WEDSTRIJDINFO
Huidige stand
Club
GS-PT
1
FC Zwolle
20-50
2
FC Eindhoven
20-39
3
Sparta
20-38
4
FC Den Bosch
20-36
5
SC Cambuur
20-32
6
Willem II
20-30
7
FC Dordrecht
20-30
8
MVV
20-29
9
Helmond Sport
20-29
10
Almere City FC
20-28
13
Go Ahead Eagles
20-26
Nieuws overzicht


Het laatste Go Kids nieuws







