Wedstrijdverslag FC Oss - GA Eagles
8 februari 2010 om 22:48
Op maandagavond speelde GA Eagles uit het inhaalduel bij (door het wegvallen van HFC Haarlem plots) hekkensluiter FC Oss, dat sinds de winterstop een sterk gewijzigde selectie kent. Na de 0-0 afgelopen vrijdag thuis tegen FC Volendam was een driepunter in Oss vereist om in het spoor te blijven van koploper De Graafschap.
De eerste helft
Voor rust domineerde GA Eagles en had het legio kansen op de openingstreffer voordat FC Oss na ruim een half uur eenmaal via ex-Eagle Rence v.d. Wal gevaar kon stichten (schot op Pasveer). Zowel Reimerink (schot), Hollart (kopbal na assist Reimerink), als opnieuw Reimerink (na assist Arkivuo, afgelegd door de Groot), als de Groot zelf (kopbal na asist Reimerink) strandden in het eerste kwartier al op doelman de Vogt. Later schoot Reimerink nog eens voorlangs, en na het eerste FC Oss schot van v.d. Wal volgde dan kort voor rust nog een tweede inzet van v.d. Wal opnieuw gepareerd door Pasveer die ook vandaag zijn doel schoon zou houden.

Diego Michiels verving de geblesseerde Wout Droste in de basis-elf
De tweede helft
Na rust zowel de eerste 10 minuten als het laatste kwartier van hetzelfde laken een pak, kansen zat, maar geen doelpunten voor de nummer 2 van de Jupiler League, en dan kan elke ploeg met gezonde strijdlust in een wedstrijd groeien zolang het 0-0 blijft, zo ook FC Oss. GA Eagles moest Vosselman toch geblesseerd in de kleedkamers laten na een voor rust opgelopen enkelblessure, Suk kwam er voor hem in waardoor Hollart naar de backpositie terugzakte. Opnieuw was doelman de Vogt sta-in-de-weg nu na een inzet van opnieuw de Groot na voorbereidend werk van opnieuw Reimerink.

Jonathan Vosselman viel uit met een enkelblessure
Het middengedeelte van de tweede helft was het beste deel van FC Oss en een mindere fase van GA Eagles. Rence v.d. Wal schoot nog hoog over uit een vrije trap. Daarna was het Hasselbaink die namens de Eagles nog eens voorlangs schoot voordat Arkivuo wederom een zeer grote kans, alleen het penalty gebied ingaand niet kon verzilveren, ditmaal mikte hij (uiteraard onbedoeld, er is niet op te trainen) op het been van een verdediger. De rebound werd nog door Michael Jansen getracht binnen te werken maar deze inzet werd ook van de doellijn weggehaald door FC Oss.

Joey Suk probeert Dirk Schoofs uit te spelen
In de laatste 10 minuten deed GA Eagles er nog eenmaal alles aan om de winnende treffer te forceren, maar net als tegen FC Volendam wilde "hij" er gewoon niet in. In blessuretijd bijvoorbeeld redde de Vogt nog eenmaal miraculeus op een kopbal van de Groot, terwijl FC Oss nog later in de blessuretijd zelfs nog een bal net naast het doel van Pasveer zag gaan. Zo er begonnen was zo werd er dus geeindigd met 0-0, waardoor GA Eagles in enkele dagen tijd vier verliespunten moet toestaan door haperende doelpunten produktie. Het spel en de daaruit voortvloeiende kansen zijn nog steeds ruim voldoende en moeten een houvast beiden om volgende week tegen FC Den Bosch de volle buit weer eens te pakken.
Andries Ulderink zag dat zijn ploeg geod begonnen was aan dit duel. "In het eerste kwartier zetten we direct de toon, lieten de bal goed rond gaan, gebruikten we de vleugels goed en kregen we goede kansen die we verzuimden te benutten. Eigenlijk was ons veldspel tot tien minuten na rust en ook in het laatste kwartier goed. Want ook aan het eind zetten we weer druk op de ketel en kregen we nogmaals drie grote doelkansen. Net als tegen FC Volendam ben ik tevreden over het veldspel, zeker omdat de wedstrijd van vrijdag ook niet mals was. Maar stilaan baal ik natuurlijk wel dat we nu alweer vier verleispunten onnodig te incasseren krijgen."
Collega Hans de Koning van FC Oss zag ook dat GA Eagles al aan het begin veel kansen liet liggen. "Het is gewoon een geod voetballende ploeg en ook na vanavond wat mij betreft nog steeds een titelkandidaat. Doordat het doelpunt uitbleef konden wij ons met veel strijdlust in de wedstrijd vechten. Met een 0-0 tegen het GA Eagles van dit seizoen mogen wij tevreden zijn. Voor ons is het zaak punten tesprokkelen om weg te komen van de laatste plaats, het maakt niet uit of dat met mooi of lelijk voetbal is."
VOLGENDE WEDSTRIJD
VS
ZONDAG 14 MAART 12:30
WEDSTRIJDINFO
Huidige stand
Club
GS-PT
1
De Graafschap
29-63
2
Cambuur Leeuwarden
28-53
3
Go Ahead Eagles
29-53
4
FC Zwolle
30-52
5
Excelsior
29-50
6
AGOVV Apeldoorn
28-48
7
Helmond Sport
29-45
8
FC Den Bosch
29-43
9
RBC Roosendaal
30-39
10
MVV
29-37
Nieuws overzicht

Het laatste Go Kids nieuws




















