Go Ahead Eagles speelt gelijk bij NAC Breda: 1-1
Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond 1-1 gelijk gespeeld in Breda. In de eerste helft kwam de ploeg van Paul Simonis op voorsprong via Mats Deijl. Na rust maakte NAC Breda gelijk. Uiteindelijk stapte Go Ahead Eagles schadeloos van het veld met oog op de TOTO KNVB Bekerfinale.
De wedstrijd in Breda begon met twee mogelijkheden voor NAC Breda. De eerste kans voor Go Ahead Eagles was meteen raak na een vloeiend lopende aanval. Uiteindelijk schiet aanvoerder Mats Deijl de bal in het doel. Na de voorsprong heeft Go Ahead Eagles veel baalbezit en controle over de wedstrijd. Aan het einde van de eerste helft drong NAC Breda aan en werd het twee keer gevaarlijk, maar Jari De Busser hield zijn doel schoon.
Na de rust is de eerste grote kans voor Go Ahead Eagles. Milan Smit kopt de bal net naast de goal van NAC Breda. In de 53e minuut komt NAC Breda op gelijke hoogte door een doelpunt van Max Balard. Na de gelijkmaker is NAC nog enkele keren gevaarlijk, maar scoort het niet. In het slot van de wedstrijd lijkt Suray een rode kaart te pakken, maar deze wordt door de VAR teruggedraaid. De wedstrijd eindigt in een 1-1 gelijkspel en Go Ahead Eagles kan zich gaan voorbereiden op de bekerfinale van volgende week maandag.
WEDSTRIJDKARATERISTIEKEN
NAC Breda – Go Ahead Eagles 1-1
15′ Mats Deijl 0-1
53′ Max Balard 1-1
Bijzonderheden: Mathis Suray, Calvin Twigt, Enric Llansana (allen geel)
Opstelling NAC Breda:
Daniel Bielica; Cherrion Valerius (75’ Maxime Busi), Leo Greiml, Enes Mahmutovic, Jan van den Bergh, Boy Kemper, Kamal Sowah, Max Balard, Clint Leemans (75’ Dominik Janosek), Leo Sauer, Elias Omarsson (75’ Sydney van Hooijdonk).
Opstelling Go Ahead Eagles:
Jari de Busser; Mats Deijl, Gerrit Nauber, Joris Kramer, Aske Adelgaard; Evert Linthorst, Enric Llansana; Victor Edvardsen; Oliver Antman, Milan Smit (72’ Calvin Twigt), Mathis Suray (82’ Robbin Weijenberg).
Fotografie: Erik Pasman