Hattrick aan duels tegen FC Groningen in Twello
Morgen is het weer matchday voor alle jeugdteams van de Go Ahead Eagles Voetbalacademie, met vijf mooie affiches tegen noordelijke tegenstanders. Een driebubbele confrontatie met FC Groningen en een dubbele confrontatie met SC Cambuur.
In Twello begint de dag om 10:30 uur met een dubbele aftrap: zowel de Onder-15 als de Onder-14 gaan dan van start tegen hun leeftijdsgenoten uit Groningen. De ploeg van Bram Meuwissen staat op gelijke hoogte qua punten met FC Groningen, wat de ontmoeting extra spannend maakt. De trainer kijkt vol vertrouwen vooruit: “Wij kijken uit naar de wedstrijd van morgen. Als team hebben wij heel leerzame weken achter de rug. De spelersgroep is gegroeid in het stimuleren van elkaar om uiteindelijk het beste van een teamgenoot naar boven te halen. Afgelopen week hebben wij een goede wedstrijd op de mat gelegd in Volendam, nu mogen wij het in eigen huis laten zien tegen FC Groningen.”
Voor de Onder-14 is het alweer het vierde treffen met FC Groningen dit seizoen. Twee van de eerdere ontmoetingen werden gewonnen, terwijl één duel in een gelijkspel eindigde. Later op de dag, om 15:00 uur, is het de beurt aan de Onder-21 van trainer Jeroen Spies. Zijn ploeg keert terug in competitieverband na een vrij weekend. Morgen is het tijd om op eigen veld tegen FC Groningen te laten zien wat er in het vat zit. De wedstrijd van de Eagles-meiden begint morgen kort na het middaguur, met de aftrap gepland om 12:15 uur. De ploeg reist af naar Apeldoorn voor een uitdagende uitwedstrijd tegen de koploper: de jongens Onder-15 van sv Groen Wit ’62.
Zowel het jongste Eagles-jeugdteam als de Onder-19 reist morgen af naar Leeuwarden voor een uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Voor de Onder-13 is het de kans om het eerdere gelijke spel recht te zetten. Zij zullen alles op alles zetten om dit keer met de drie punten terug te keren. De Onder-19 staat morgen voor een belangrijk treffen in Leeuwarden. Met slechts één punt verschil op de ranglijst – Cambuur staat nipt boven Eagles – is het een rechtstreeks duel op de ranglijst. De vorige ontmoeting vond nog maar twee weken geleden plaats, toen de Friezen de wedstrijd met één doelpunt verschil wisten te winnen.
De mannen van Jip Ellenbroek trekken morgen naar de hoofdstad voor een uitwedstrijd tegen SC Buitenveldert. Om 11:15 uur klinkt voor Go Ahead Eagles Onder-17 het fluitsignaal in Amsterdam. Het vorige duel tussen beide ploegen was doelpuntrijk aan Eagles-zijde: in eigen huis werden de Amsterdammers met maar liefst 6-1 verslagen. Met een goed gevoel overgehouden aan die wedstrijd, kijkt de selectie dan ook vol vertrouwen uit naar de ontmoeting van morgen.