Go Ahead Eagles Onder-13, seizoen 2019/2020.
Achterste rij (vlnr): Rasheed Omidiji, Caio Ferreira Pires, Sam Simons, Sil Oudenampsen, Ayden Kodden.
Middelste rij (vlnr): Bram Swienink, Jesse Wijnstok, Hugo Bruil, Thijs Smink, Stijn Hegeman, Boris van Dieren.
Voorste rij (vlnr): Yoël Finke (keeperstrainer), Senne Stempher, Cas Visscher, Jeroen van Sluijters (teammanager), Jip Ellenbroek (hoofdtrainer), Patrick Kieftenbelt (assistent-trainer), Merijn van Grootel, Daan Roetgering, Henk Timmermans (assistent-scheidsrechter).
Op de foto ontbreken: Joep Bakker, Mathijs Gilsing. (Foto: Erik Pasman)

 

Programma beker 2019/2020

za 31-08-2019 (11:00 uur, voorronde, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – FC Emmen O13 2-4 (wedstrijdverslag)

 

Competitieprogramma 2019/2020 (Eerste Divisie-hoog, tweede seizoenshelft)

Za 25-01-2020 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – FC Volendam O13

Za 01-02-2020 (10:30 uur)
NAC Breda O13 – Go Ahead Eagles O13

Za 08-02-2020 (12:30 uur)
De Graafschap O13 – Go Ahead Eagles O13

Za 15-02-2020 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – Ajax O13-2

Za 29-02-2020 (11:30 uur)
Roda JC O13 – Go Ahead Eagles O13

Za 14-03-2020 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – FC Den Bosch O13

Za 21-03-2020 (15:00 uur)
Almere City FC O13 – Go Ahead Eagles O13

Za 28-03-2020 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – NAC Breda O13

Za 04-04-2020 (10:00 uur)
FC Volendam O13 – Go Ahead Eagles O13

Za 18-04-2020 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – De Graafschap O13

Za 25-04-2020 (10:00 uur)
Ajax O13-2 – Go Ahead Eagles O13

Za 16-05-2020 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – Roda JC O13

Za 23-05-2020 (12:45 uur)
FC Den Bosch O13 – Go Ahead Eagles O13

Za 30-05-2020 (12:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – Almere City FC O13


Competitieprogramma 2019/2020 (Eerste Divisie-hoog, eerste seizoenshelft)

za 07-09-2019 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – NAC Breda O13 1-3 (wedstrijdverslag)

za 14-09-2019 (11:00 uur)
Almere City FC O13 – Go Ahead Eagles O13 1-1 (wedstrijdverslag)

za 21-09-2019 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – FC Volendam O13 0-5 (wedstrijdverslag)

za 28-09-2019 (10:45 uur)
Spartaan ’20 O13 – Go Ahead Eagles O13 0-3 (wedstrijdverslag)

za 05-10-2019 (11:00 uur, sportpark De Muggert, Wesepe)
Go Ahead Eagles O13 – Zeeburgia O13 0-2 (wedstrijdverslag)

za 12-10-2019 (11:00 uur)
Alphense Boys O13 – Go Ahead Eagles O13 1-3 (wedstrijdverslag)

vr 18-10-2019 (18:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – PEC Zwolle O13 0-4 (wedstrijdverslag)

za 26-10-2019 (10:30 uur)
NAC Breda O13 – Go Ahead Eagles O13 7-1 (wedstrijdverslag)

za 02-11-2019 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – Almere City FC O13 2-5 (wedstrijdverslag)

za 09-11-2019 (10:00 uur)
FC Volendam O13 – Go Ahead Eagles O13 0-1 (wedstrijdverslag)

za 16-11-2019 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – Spartaan ’20 O13 4-0 (wedstrijdverslag)

za 23-11-2019 (10:15 uur)
Zeeburgia O13 – Go Ahead Eagles O13 4-1 (wedstrijdverslag)

za 07-12-2019 (11:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O13 – Alphense Boys O13 3-0 (wedstrijdverslag)

za 14-12-2019 (13:00 uur)
PEC Zwolle O13 – Go Ahead Eagles O13 1-0 (wedstrijdverslag)