Go Ahead Eagles Onder-15, seizoen 2019/2020.
Achterste rij (vlnr): Ibrahima Kouyate, Hugo Lacroix, Dries Martens, Luuk Janssen, Mohamed Galif.
Middelste rij (vlnr): Finn Steinvoort, Dielan Ghafour, Tristan Berghuis (hoofdtrainer), Wyke Dirven, Tim Spijkerman, Bram Meuwissen (assistent-trainer), Leon Opdam, Brian Goudbeek.
Voorste rij (vlnr): Jelle van der Valle (teammanager), Calvin Beer, Jermaine Hoogeveen, Jorn Hekkert, Mikai Özcan, Mees de Weerdt, Yari Westerbeek, Lucas Hulsbergen, Bram Halfman, Luuk Udink, Yoël Finke (keeperstrainer).
Op de foto ontbreekt: Lenneke Bouwman (verzorger). (Foto: Erik Pasman)

 

Programma beker 2019/2020

za 31-08-2019 (voorronde, 12:30 uur)
VVV-Venlo O15 – Go Ahead Eagles O15 0-3 (wedstrijdverslag)

za 11-01-2020 (achtste finale, 12:00 uur)
NAC Breda O15 – Go Ahead Eagles O15 3-2 (wedstrijdverslag)

 

Competitieprogramma 2019/2020 (Eerste Divisie-hoog, tweede seizoenshelft)

Za 18-01-2020 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – AFC O15 5-1 (wedstrijdverslag)

Za 25-01-2020 (12:00 uur)
NEC O15 – Go Ahead Eagles O15

Za 08-02-2020 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – SC Cambuur O15

Za 15-02-2020 (14:00 uur)
Fortuna Sittard O15 – Go Ahead Eagles O15

Za 29-02-2020 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – Spartaan ‘20 O15

Za 14-03-2020 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – PEC Zwolle O15

Za 21-03-2020 (15:00 uur)
FC Den Bosch O15 – Go Ahead Eagles O15

Za 28-03-2020 (12:30 uur)
AFC O15 – Go Ahead Eagles O15

Za 04-04-2020 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – NEC O15

Za 18-04-2020 (14:30 uur)
SC Cambuur O15 – Go Ahead Eagles O15

Za 25-04-2020 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – Fortuna Sittard O15

Za 16-05-2020 (11:15 uur)
Spartaan ’20 O15 – Go Ahead Eagles O15

Za 23-05-2020 (13:00 uur)
PEC Zwolle O15 – Go Ahead Eagles O15

Za 30-05-2020 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – FC Den Bosch O15


Competitieprogramma 2019/2020 (Eerste Divisie-laag, eerste seizoenshelft)

za 07-09-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – Fortuna Sittard O15 6-0 (wedstrijdverslag)

za 14-09-2019 (10:00 uur)
Zeeburgia O15 – Go Ahead Eagles O15 2-8 (wedstrijdverslag)

za 21-09-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – Roda JC O15 6-1 (wedstrijdverslag)

za 28-09-2019 (12:00 uur)
Quick Boys O15 – Go Ahead Eagles O15 3-3 (wedstrijdverslag)

za 05-10-2019 (13:00 uur, sportpark De Muggert, Wesepe)
Go Ahead Eagles O15 – Almere City FC O15 2-0 (wedstrijdverslag)

za 12-10-2019 (13:00 uur)
DSO O15 – Go Ahead Eagles O15 0-1 (wedstrijdverslag)

za 19-10-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – AFC ’34 O15 6-3 (wedstrijdverslag)

za 26-10-2019 (13:00 uur)
Fortuna Sittard O15 – Go Ahead Eagles O15 2-4 (wedstrijdverslag)

za 02-11-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – Zeeburgia O15 3-1 (wedstrijdverslag)

za 09-11-2019 (15:00 uur)
Roda JC O15 – Go Ahead Eagles O15 1-2 (wedstrijdverslag)

za 16-11-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – Quick Boys O15 3-2 (wedstrijdverslag)

za 23-11-2019 (12:00 uur)
Almere City FC O15 – Go Ahead Eagles O15 2-3 (wedstrijdverslag)

za 07-12-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O15 – DSO O15 4-4 (wedstrijdverslag)

za 14-12-2019 (12:30 uur)
AFC ’34 O15 – Go Ahead Eagles O15 6-1 (wedstrijdverslag)