Go Ahead Eagles Onder-19, seizoen 2019/2020.
Achterste rij (vlnr): Joel Riedewald, Djordy de Lorme, Mike Cyubahiro, Olaf Kok, Iede Schokker, Quiermo Dumay, Kaan Kisa.
Middelste rij (vlnr): Dominic van Hoof (keeperstrainer), Mario Francismouth, Maurice van Bussel, Omar Yakubu, Ruben Zimonyi, Robbert den Dunnen, Michalis Spiridakis, Tayrell Wouter, Don Gambier, Herman Bril (assistent-scheidsrechter).
Voorste rij (vlnr): Didier Martel, Thomas Meurs, Geruluit Hardenberg, Mischa van der Stoel, Dionne Rothuis (fysiotherapeut), Erik Zandstra (hoofdtrainer), Henk Veenstra (teammanager), Coen Temminck, Kevin Greeven, Diego Paais, Áron Benke.
Op de foto ontbreekt: Joost van Eck (assistent-trainer). (Foto: Erik Pasman)

 

Bekerwedstrijden 2019/2020

za 31-08-2019 (poulefase, 13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – csv Apeldoorn O19 8-1 (wedstrijdverslag)

za 07-09-2019 (poulefase, 12:00 uur)
WHC O19 – Go Ahead Eagles O19 1-3 (wedstrijdverslag)

za 14-09-2019 (poulefase, 12:00 uur, sportpark Zandweerd, Deventer)
Sportclub Deventer O19 – Go Ahead Eagles O19 1-11 (wedstrijdverslag)

za 19-10-2019 (10:30 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – WSV O19 1-1 (wedstrijdverslag)
(Go Ahead Eagles O19 wint na strafschoppen: 8-7)

za 25-01-2020 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – Longa ’30 O19 2-1 (wedstrijdverslag)

za 29-02-2020 (1/4 finale, 12:15 uur, sportpark Jo van Marle, Zwolle)
ZAC O19 – Go Ahead Eagles O19 0-2 (wedstrijdverslag)

 

Competitieprogramma 2019/2020 (Tweede Divisie A, tweede seizoenshelft)

Za 01-02-2020 (15:30 uur, sportpark Voordorp, Utrecht)
Hercules O19 – Go Ahead Eagles O19 4-0 (wedstrijdverslag)

Za 08-02-2020 (11:40 uur)
SC Cambuur O19 – Go Ahead Eagles O19 0-1 (wedstrijdverslag)

Za 15-02-2020 (13:00 uur, sportpark De Zunnebargh, Diepenveen)
Go Ahead Eagles O19 – DEM O19 2-0 (wedstrijdverslag)

Za 07-03-2020 (14:45 uur)
Koninklijke HFC O19 – Go Ahead Eagles O19 2-4 (wedstrijdverslag)

Za 14-03-2020 (14:30 uur)
DVS’33 O19 – Go Ahead Eagles O19 AFGELAST i.v.m. het coronavirus

Za 28-03-2020 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – Hollandia O19 AFGELAST i.v.m. het coronavirus

Za 04-04-2020 (14:45 uur)
AFC O19 – Go Ahead Eagles O19 AFGELAST i.v.m. het coronavirus

Za 18-04-2020 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – RODA ‘23 O19 AFGELAST i.v.m. het coronavirus

Za 09-05-2020 (15:00 uur)
Roda ‘46 O19 – Go Ahead Eagles O19 AFGELAST i.v.m. het coronavirus

Za 16-05-2020 (14:30 uur)
FC Lisse O19 – Go Ahead Eagles O19 AFGELAST i.v.m. het coronavirus

Za 23-05-2020 (14:30 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – IJsselmeervogels O19 AFGELAST i.v.m. het coronavirus

 

Competitieprogramma 2019/2020 (Tweede Divisie A, eerste seizoenshelft)

za 21-09-2019 (12:00 uur)
Hercules O19 – Go Ahead Eagles O19 4-2 (wedstrijdverslag)

za 28-09-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – Roda ’46 O19 1-0 (wedstrijdverslag)

za 05-10-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – Koninklijke HFC O19 4-2 (wedstrijdverslag)

za 12-10-2019 (15:00 uur)
RODA ’23 O19 – Go Ahead Eagles O19 2-3 (wedstrijdverslag)

za 26-10-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – FC Lisse O19 3-3 (wedstrijdverslag)

za 02-11-2019 (12:15 uur)
IJsselmeervogels O19 – Go Ahead Eagles O19 1-2 (wedstrijdverslag)

za 09-11-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – SC Cambuur O19 1-2 (wedstrijdverslag)

za 16-11-2019 (15:00 uur)
DEM O19 – Go Ahead Eagles O19 1-3 (wedstrijdverslag)

za 23-11-2019 (12:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – DVS ’33 O19 7-0 (wedstrijdverslag)

za 30-11-2019 (13:00 uur, sportpark Zuiderlaan, Twello)
Go Ahead Eagles O19 – AFC O19 2-3 (wedstrijdverslag)

za 07-12-2019 (15:00 uur)
Hollandia O19 – Go Ahead Eagles O19 3-0 (wedstrijdverslag)