De KNVB heeft het competitieschema voor het seizoen 2020/2021 vastgesteld. Go Ahead Eagles begint en eindigt het reguliere seizoen in Zuid-Holland, tegen respectievelijk FC Dordrecht (30 augustus 2020) en Excelsior (14 mei 2021).

Ten opzichte van het conceptprogramma heeft de voetbalbond op verzoek van Go Ahead Eagles één wijziging door kunnen voeren: de wedstrijd tegen Helmond Sport wordt niet gespeeld op vrijdag 30 april, maar op zondag 2 mei 2021.

Op die dag is het exact 101 jaar geleden dat de allereerste wedstrijd werd gespeeld op de plek waar Go Ahead Eagles nu nog steeds speelt. Helaas konden de 100 jaar Vetkampstraat-festiviteiten afgelopen mei niet doorgaan, dus hoopt de club dat deze op 2 mei 2021 alsnog gehouden kunnen worden.

Het volledige schema van Go Ahead Eagles:

Zondag 30 augustus 2020 (16:45 uur)
FC Dordrecht – Go Ahead Eagles

Zondag 6 september 2020 (14:30 uur)
Go Ahead Eagles – De Graafschap

Vrijdag 11 september 2020 (21:00 uur)
SC Cambuur – Go Ahead Eagles

Vrijdag 18 september 2020 (21:00 uur)
Go Ahead Eagles – Jong Ajax

Zondag 27 september 2020 (20:00 uur)
FC Volendam – Go Ahead Eagles

Vrijdag 2 oktober 2020 (18:45 uur)
Go Ahead Eagles – Jong FC Utrecht

Zaterdag 10 oktober 2020 (16:30 uur)
MVV – Go Ahead Eagles

Zaterdag 17 oktober 2020 (16:30 uur)
Go Ahead Eagles – FC Eindhoven

Vrijdag 23 oktober 2020 (21:00 uur)
N.E.C. – Go Ahead Eagles

Vrijdag 30 oktober 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Excelsior

Vrijdag 6 november 2020 (20:00 uur)
SC Telstar – Go Ahead Eagles

Zondag 15 november 2020 (12:15 uur)
Go Ahead Eagles – FC Den Bosch

Vrijdag 20 november 2020 (20:00 uur)
Almere City FC – Go Ahead Eagles

Vrijdag 27 november 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Jong AZ

Vrijdag 4 december 2020 (20:00 uur)
Helmond Sport – Go Ahead Eagles

Vrijdag 11 december 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – NAC Breda

Vrijdag 18 december 2020 (20:00 uur)
Roda JC – Go Ahead Eagles

Maandag 4 januari 2021 (20:00 uur)
Jong PSV – Go Ahead Eagles

Vrijdag 8 januari 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – TOP Oss

Vrijdag 15 januari 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – MVV

Maandag 25 januari 2021 (20:00 uur)
Jong Ajax – Go Ahead Eagles

Vrijdag 29 januari 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – FC Volendam

Vrijdag 5 februari 2021 (20:00 uur)
FC Eindhoven – Go Ahead Eagles

Vrijdag 12 februari 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – SC Telstar

Maandag 22 februari 2021 (20:00 uur)
Jong AZ – Go Ahead Eagles

Vrijdag 26 februari 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Jong PSV

Vrijdag 5 maart 2021 (20:00 uur)
TOP Oss – Go Ahead Eagles

Vrijdag 12 maart 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – SC Cambuur

Vrijdag 19 maart 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – FC Dordrecht

Vrijdag 26, zaterdag 27 of zondag 28 maart 2021
FC Den Bosch – Go Ahead Eagles

Vrijdag 2 april 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Roda JC

Maandag 5 april 2021 (14:30 uur)
NAC Breda – Go Ahead Eagles

Zondag 11 april 2021 (14:30 uur)
De Graafschap – Go Ahead Eagles

Vrijdag 16 april 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Almere City FC

Vrijdag 23 april 2021 (20:00 uur)
Jong FC Utrecht – Go Ahead Eagles

Zondag 2 mei 2021 (14:30 uur)
Go Ahead Eagles – Helmond Sport

Vrijdag 7 mei 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – N.E.C.

Vrijdag 14 mei 2021 (20:00 uur)
Excelsior – Go Ahead Eagles