Het volledige wedstrijdprogramma van Go Ahead Eagles voor het seizoen 2020/2021 in de Keuken Kampioen Divisie ziet er als volgt uit:

Zondag 30 augustus 2020 (16:45 uur)
FC Dordrecht – Go Ahead Eagles 0-0 (wedstrijdverslag)

Vrijdag 11 september 2020 (21:00 uur)
SC Cambuur – Go Ahead Eagles 0-2 (wedstrijdverslag)

Vrijdag 18 september 2020 (21:00 uur)
Go Ahead Eagles – Jong Ajax 0-3 (wedstrijdverslag)

Zondag 27 september 2020 (20:00 uur)
FC Volendam – Go Ahead Eagles

Vrijdag 2 oktober 2020 (18:45 uur)
Go Ahead Eagles – Jong FC Utrecht

Zaterdag 10 oktober 2020 (16:30 uur)
MVV – Go Ahead Eagles

Dinsdag 13 oktober 2020 (18:00 uur)
Go Ahead Eagles – De Graafschap

Zaterdag 17 oktober 2020 (16:30 uur)
Go Ahead Eagles – FC Eindhoven

Vrijdag 23 oktober 2020 (21:00 uur)
N.E.C. – Go Ahead Eagles

Vrijdag 30 oktober 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Excelsior

Vrijdag 6 november 2020 (20:00 uur)
Telstar – Go Ahead Eagles

Zondag 15 november 2020 (12:15 uur)
Go Ahead Eagles – FC Den Bosch

Vrijdag 20 november 2020 (20:00 uur)
Almere City FC – Go Ahead Eagles

Vrijdag 27 november 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Jong AZ

Vrijdag 4 december 2020 (20:00 uur)
Helmond Sport – Go Ahead Eagles

Vrijdag 11 december 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – NAC Breda

Vrijdag 18 december 2020 (20:00 uur)
Roda JC – Go Ahead Eagles

Maandag 4 januari 2021 (20:00 uur)
Jong PSV – Go Ahead Eagles

Vrijdag 8 januari 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – TOP Oss

Vrijdag 15 januari 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – MVV

Maandag 25 januari 2021 (20:00 uur)
Jong Ajax – Go Ahead Eagles

Vrijdag 29 januari 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – FC Volendam

Vrijdag 5 februari 2021 (20:00 uur)
FC Eindhoven – Go Ahead Eagles

Vrijdag 12 februari 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Telstar

Maandag 22 februari 2021 (20:00 uur)
Jong AZ – Go Ahead Eagles

Vrijdag 26 februari 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Jong PSV

Vrijdag 5 maart 2021 (20:00 uur)
TOP Oss – Go Ahead Eagles

Vrijdag 12 maart 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – SC Cambuur

Vrijdag 19 maart 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – FC Dordrecht

Vrijdag 26 maart 2021 (20:00 uur)
FC Den Bosch – Go Ahead Eagles

Vrijdag 2 april 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Roda JC

Maandag 5 april 2021 (14:30 uur)
NAC Breda – Go Ahead Eagles

Zondag 11 april 2021 (14:30 uur)
De Graafschap – Go Ahead Eagles

Vrijdag 16 april 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Almere City FC

Vrijdag 23 april 2021 (20:00 uur)
Jong FC Utrecht – Go Ahead Eagles

Zondag 2 mei 2021 (14:30 uur)
Go Ahead Eagles – Helmond Sport

Vrijdag 7 mei 2021 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – N.E.C.

Vrijdag 14 mei 2021 (20:00 uur)
Excelsior – Go Ahead Eagles