Het volledige wedstrijdprogramma van Go Ahead Eagles voor het seizoen 2019/2020 in de Keuken Kampioen Divisie ziet er als volgt uit:

vrijdag 9 augustus 2019 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – MVV 3-2 (wedstrijdverslag)

vrijdag 16 augustus 2019 (20:00 uur)
SC Cambuur – Go Ahead Eagles 5-0 (wedstrijdverslag)

vrijdag 23 augustus 2019 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Jong FC Utrecht 4-0 (wedstrijdverslag)

vrijdag 30 augustus 2019 (20:00 uur)
FC Eindhoven – Go Ahead Eagles 2-1 (wedstrijdverslag)

zaterdag 7 september 2019 (20:45 uur)
Go Ahead Eagles – Excelsior 2-2 (wedstrijdverslag)

zaterdag 14 september 2019 (19:45 uur)
TOP Oss – Go Ahead Eagles 1-2 (wedstrijdverslag)

vrijdag 20 september 2019 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Jong Ajax 1-1 (wedstrijdverslag)

vrijdag 27 september 2019 (20:00 uur)
N.E.C. – Go Ahead Eagles 3-3 (wedstrijdverslag)

vrijdag 4 oktober 2019 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Jong AZ 1-1 (wedstrijdverslag)

zondag 13 oktober 2019 (14:30 uur)
Almere City FC – Go Ahead Eagles 1-1 (wedstrijdverslag)

vrijdag 18 oktober 2019 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – FC Volendam 3-0 (wedstrijdverslag)

vrijdag 25 oktober 2019 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – FC Den Bosch 0-0 (wedstrijdverslag)

dinsdag 29 oktober 2019 (19:45 uur, 1e ronde TOTO KNVB beker)
Almere City FC – Go Ahead Eagles 1-3 (wedstrijdverslag)

vrijdag 1 november 2019 (20:00 uur)
NAC Breda – Go Ahead Eagles 1-1 (wedstrijdverslag)

vrijdag 8 november 2019 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – FC Dordrecht 3-1 (wedstrijdverslag)

zondag 17 november 2019 (12:15 uur)
Telstar – Go Ahead Eagles

vrijdag 22 november 2019 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Roda JC

zondag 1 december 2019 (14:30 uur)
De Graafschap – Go Ahead Eagles

vrijdag 6 december 2019 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Jong PSV

vrijdag 13 december 2019 (20:00 uur)
Helmond Sport – Go Ahead Eagles

dinsdag 17 december 2019 (18:30 uur, 2e ronde TOTO KNVB beker)
FC Twente – Go Ahead Eagles

vrijdag 20 december 2019 (20:00 uur)
Jong FC Utrecht – Go Ahead Eagles

vrijdag 10 januari 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Almere City FC

zondag 19 januari 2020 (14:30 uur)
FC Den Bosch – Go Ahead Eagles

vrijdag 24 januari 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – NAC Breda

maandag 3 februari 2020 (20:00 uur)
Jong Ajax – Go Ahead Eagles

vrijdag 7 februari 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – FC Eindhoven

vrijdag 14 februari 2020 (20:00 uur)
MVV – Go Ahead Eagles

vrijdag 21 februari 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – N.E.C.

vrijdag 28 februari 2020 (20:00 uur)
FC Volendam – Go Ahead Eagles

zondag 8 maart 2020 (14:30 uur)
Go Ahead Eagles – De Graafschap

maandag 16 maart 2020 (20:00 uur)
Jong PSV – Go Ahead Eagles

vrijdag 20 maart 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – SC Cambuur

vrijdag 27 maart 2020 (20:00 uur)
Roda JC – Go Ahead Eagles

vrijdag 3 april 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – Helmond Sport

vrijdag 10 april 2020 (20:00 uur)
Jong AZ – Go Ahead Eagles

maandag 13 april 2020 (14:30 uur)
Go Ahead Eagles – Telstar

zaterdag 18 april 2020 (18:30 uur)
Excelsior – Go Ahead Eagles

vrijdag 24 april 2020 (20:00 uur)
FC Dordrecht – Go Ahead Eagles

vrijdag 1 mei 2020 (20:00 uur)
Go Ahead Eagles – TOP Oss